Loading...
 
 

Business
w dobrym
stylu

Jesteśmy firmą rodzinną, wkładamy serce i duszę w realizowane projekty, wiedząc, że będą one naszą wizytówką dla przyszłych pokoleń.

O nas


Firma Immo-Lux Sp. z o.o. prowadzi działalność inwestycyjną już od 1997 roku.

Doświadczenie budowlane i inwestorskie, zdobyte przez 20 lat działania na rynku oraz własny kapitał inwestowany we wszystkie nasze projekty są naszym atutem i gwarantem spełnienia postawionych założeń podczas realizacji inwestycji. Przedmiotem naszych działań na Rynku Nieruchomości jest zarówno budowanie od podstaw - działalność deweloperska, rozbudowy i przebudowy już istniejących obiektów, jak i przywracanie dawnej świetności budynkom historycznym – renowacje.

„Nie zbuduje wielkiego dzieła ten, kto u jego fundamentów nie położy samego siebie”

Pieczołowitość naszych starań i zaangażowanie włożone w renowację naszych obiektów zostały docenione i nagrodzone specjalnymi wyróżnieniami w ogólnopolskich konkursach („Modernizacja Roku”) pod patronatem Prezydenta RP.

Największą nagrodą jest jednak dla nas zadowolenie naszych Klientów – dlatego tak wielką wagę przykładamy do wyboru lokalizacji, będących podstawą sukcesu naszych inwestycji, a także architektury, bardzo starannie przemyślanej pod kątem funkcjonalności i estetyki. W naszych inwestycjach stosujemy tradycyjne materiały budowlane, wykorzystując jednocześnie najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.

Inwestycje


w sprzedaży

 

Luksus w stylu retro

Budynek w wyniku zaprojektowanej modernizacji stał się luksusowym obiektem z pięcioma apartamentami o wysokim standardzie użytkowym, wzbogacony o podziemny garaż oraz piękny przestronny ogród na leśnych obrzeżach mazowieckiego parku krajobrazowego.

Inwestycje


w przygotowaniu

Górny Sopot

ul. 23 marca 13a


Harmonia i relaks w eleganckiej formie

Kameralny budynek wielorodzinny zlokalizowany w willowej dzielnicy miasta Sopotu, położony na działce o dużym zróżnicowaniu terenu na obrzeżach lasu.

Nasze


inwestycje

 

Symfonia Residence


Gdańskie Stare Miasto

Historyczny układ kamienic został ukształtowany przy użyciu nowoczesnych technologii i współczesnych rozwiązań projektowych. Nawiązuje do brył nieistniejących już kamienic, ich podziałów parcelacyjnych i tradycyjnych form dachów.

Corner Plaza


Business w dobrym stylu

Na rogu ulic Puławskiej i Narbutta zrealizowaliśmy projekt kameralnego budynku, nawiązującego stylem do najlepszych tradycji Mokotowskich willi z okresu dwudziestolecia międzywojennego.

Gniewomierz


Dwór Myśliwski w sercu puszczy

Zlokalizowany jest w odległości około 60 km od Poznania w sercu puszczy Noteckiej. Dwór w stylu szwajcarskim został wybudowany w 1907 roku przez Hrabiego Wilhelma von Hochberg. Hrabia gościł w swojej posiadłości możnowładców z całej Europy a także z bliskiego wschodu. Malownicze położenie nad brzegiem jeziora pozwala cieszyć się chwilą spędzoną na tarasie, z którego rozciąga się cudowny widok.

Zrealizowane


inwestycje

 

Międzyzdroje


Secesyjna willa nad samym morzem

Pieczołowicie odrestaurowana z wielką dbałością o szczegóły, położona w zabytkowej dzielnicy nadmorskiej bezpośrednio przy plaży z malowniczym ogrodem. Z okien luksusowych apartamentów wykończonych w najwyższym standardzie, rozciąga się wspaniały widok na Bałtyk.

Natpoll


Natpoll Business Center

Kompleks biurowy NATPOLL postanowiliśmy wybudować na warszawskim Ursynowie, z dala od miejskiego zgiełku. Sąsiedztwo Lasu Kabackiego, przestrzeń, świeże powietrze i wygodny dojazd okazały się nieocenionymi atutami. Nie zmotoryzowani chwalą sobie bezpośrednie sąsiedztwo stacji metra Imielin, kierowcy zaś - ulice bez korków.

Willa Budrysówka


Zakopane

Dom generała Kazimierza Sosnkowskiego wbudowany w latach 30-tych, perła architektury zakopiańskiej położona na południowym stoku Gubałówki. Po gruntownej renowacji dokonanej przez firmę Immo-Lux Sp.z o.o. na początku grudnia 2002 roku oddany do użytku jako luksusowy pensjonat.

Kontakt


“Immo-Lux” Sp. z o.o.
02 - 564 Warszawa, ul. Puławska 22

Tel. +48 22 564 07 70
Tel. +48 506 065 868
Fax. +48 22 564 07 79

immolux@immolux.com.pl